Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 ] αγώνας 295 προϊόντα.
201 Μεταλλικό ανοξείδωτο χάλυβα Strip Mill Edge 8K με πάχος 0,1-3mm
| Διάμετρο: | 10-800mm, ή προσαρμόστε |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | Δάχος: +/- 0,02 mm, πλάτος: +/-1 mm |
| άκρη: | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
1000 - 2000mm cold-rolled BA σπειρών 2B ανοξείδωτου με την άκρη σχισμών
| συσκευασία: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Πάχος: | 0.13mm ή προσαρμοσμένος |
| Πλάτος: | 10002000mm ή προσαρμοσμένος |
0.3 - 14mm Ατσάλι Χάλυβα Ζεστό Επεξεργασμένο Σκύλο 1000mm Με Υψηλή Δυνατότητα Και Δυσκαμψία
| Μήκος: | 10006000mm ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Άκρη: | Slit Edge/Mill Edge |
| συσκευασία: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
Κυλημένα πρότυπα 201 309s 0,3 - 3.0mm σπειρών ΜΒ ανοξείδωτου ASTM ωρ.
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Πάχος: | 0.33.0mm ή προσαρμοσμένος |
| Μέθοδος επεξεργασίας: | Καυτός - κυλημένος |
1000-6000mm Κρύο έλασης ατσάλινου περιτυλίγματος Σχιστή άκρη 0,3MM
| Δάχος: | 0.1-3mm, ή προσαρμόστε |
|---|---|
| Καταγωγή: | Κίνα |
| πλάτος: | 1000-2000mm, ή προσαρμόστε |
HL Επιφάνεια Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Χρυσοσυσταμένο 201 Coil 8k 1000-2000mm πλάτος
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Καταγωγή: | Κίνα |
8K επιφάνειας Φινίρισμα από ανοξείδωτο χάλυβα Κρύο κυλίνδριο 2000mm πλάτος 0,1-3mm
| Δάχος: | 0.1-3mm, ή προσαρμόστε |
|---|---|
| Πακέτο: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής |
| Καταγωγή: | Κίνα |
ΑΣTM 430 Μεταλλική λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα με ανοχή πλάτους /-1 mm
| Σχήμα: | λωρίδα |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, κ.λπ. |
| Τύπος: | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
Υψηλής ακρίβειας μεταλλική λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα με πάχος 0,1-3 mm
| Τύπος: | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Δάχος: | 0.1-3mm, ή προσαρμόστε |
| Σχήμα: | λωρίδα |
Επεξεργασία του χάλυβα από ατσάλι
| Τύπος: | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, κ.λπ. |
| Ανεκτικότητα: | Δάχος: +/- 0,02 mm, πλάτος: +/-1 mm |

