Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 ] αγώνας 295 προϊόντα.
304L καυτή - κυλημένη σπείρα 10001550mm ανοξείδωτου με τα πρότυπα ακρών μύλων - ποιότητα
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, BV, κ.λπ. |
|---|---|
| Μήκος: | 10006000mm ή προσαρμοσμένος |
| Άκρη: | Slit Edge/Mill Edge |
Κρύο τυλιγμένο 316L περιέλιγμα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,1-3mm πλάτος μήκος προσαρμόσιμο
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, κ.λπ. |
| Διάρκεια: | 1000-6000mm, ή προσαρμόστε |
BA Επιφανειακή τελική επεξεργασία Κρύο έλασης περιστροφής από ανοξείδωτο χάλυβα DIN 1000-2000mm πλάτος
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
|---|---|
| άκρη: | Slit Edge/Mill Edge |
| πλάτος: | 1000-2000mm, ή προσαρμόστε |
S30408 S30403 Στρογγυλός σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα 20MM Για την πετροχημική βιομηχανία
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Πάχος τοίχων: | 1-40mm ή προσαρμοσμένο |
| Εξωτερική διάμετρος: | 6530mm ή προσαρμοσμένος |
ASTM 316 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 1000-5800mm ή προσαρμοσμένο
| Σχήμα: | Κύκλος, ορθογώνιος, τετράγωνο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | 2B, BA, 8K, HL, κλπ. |
| Τύπος: | ASTM, AISI, JIS, ΜΒ, κ.λπ. |
Προσαρμοσμένο 201 316 ατσάλινο σωλήνα χωρίς συγκόλληση 1-40mm πάχος τοίχου
| Σχήμα: | Κύκλος, ορθογώνιος, τετράγωνο |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM, AISI, JIS, ΜΒ, κ.λπ. |
| Εφαρμογή: | Καθαριστική άρδευση, πετροχημική βιομηχανία κλπ. |
316 Ατσάλινη ταινία BA επιφάνεια κατασκευασμένη στην Κίνα 0,1-3mm 8K
| άκρη: | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, κ.λπ. |
| Σχήμα: | λωρίδα |
Το EN 316 πιάτο 0.3mm DIN ανοξείδωτου αντιδιαβρωτικός που ανοπτείται
| Βαθμός: | 300 σειρές, 200 σειρές, 304.316 |
|---|---|
| Πλάτος: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, JIS, DIN, ΤΟ EN |
Προσαρμοσμένο ανοξείδωτο καυτό - κυλημένο πιάτο 0.6mm παχύ ISO9001
| Όνομα προϊόντων: | Ανοξείδωτο καυτό - κυλημένο φύλλο |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές, 200 σειρές, 304.316 |
| Πλάτος: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
Silk 316L 316 πιάτο 10mm ανοξείδωτου πυκνά καλή φωτεινότητα
| Όνομα προϊόντων: | φύλλο ανοξείδωτου 10mm |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές, 200 σειρές, 304.316 |
| Πλάτος: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |

