Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 ] αγώνας 295 προϊόντα.
BA Επιφανειακή μεταλλική λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα SS304
| Ανεκτικότητα: | Δάχος: +/- 0,02 mm, πλάτος: +/-1 mm |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Σχήμα: | λωρίδα |
Τρίχωμα από ανοξείδωτο χάλυβα 409 410 420 για την κατασκευή μαγειρικών σκευών
| Σχήμα: | λωρίδα |
|---|---|
| Δάχος: | 0.1-3mm, ή προσαρμόστε |
| Ανεκτικότητα: | Δάχος: +/- 0,02 mm, πλάτος: +/-1 mm |
Πολυδιάστατη μεταλλική λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα 202 2205 Για βιομηχανικές εφαρμογές
| άκρη: | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Τύπος: | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
Τρίχωμα από απόλυτη ακρίβεια από ανοξείδωτο χάλυβα με μέγεθος 0,5*1200mm
| Ανεκτικότητα: | Δάχος: +/- 0,02 mm, πλάτος: +/-1 mm |
|---|---|
| Διάμετρο: | 10-800mm, ή προσαρμόστε |
| Δάχος: | 0.1-3mm, ή προσαρμόστε |
Βιομηχανική κλάση 316 316L Τάξη από ανοξείδωτο χάλυβα με επιφάνεια BA και καθρέφτη
| Ανεκτικότητα: | Δάχος: +/- 0,02 mm, πλάτος: +/-1 mm |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
| Δάχος: | 0.1-3mm, ή προσαρμόστε |
Καθρέφτης φύλλων πιάτων 316H 316S SS ανοξείδωτου ASTM A240 316 που τελειώνουν
| Βαθμός: | 300 σειρές, 200 σειρές, 304.316 |
|---|---|
| Πλάτος: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, JIS, DIN, ΤΟ EN |
φύλλο πιάτων ανοξείδωτου 201 316 με την επιφάνεια 100mm 0.1mm καθρεφτών
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα/λουρίδα/σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Στοιχείο: | Πιάτο ανοξείδωτου ASTM 316 |
| Βαθμός: | 300 σειρές, 200 σειρές, 201.202.304 |
300 Σειρά Κρύο Επεξεργασμένο Ατσάλι 0.1 - 3mm Με Πρώτη Τάξη
| συσκευασία: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, JIS, DIN, ΜΒ |
Προσαρμοσμένο ζεστό τυλιγμένο περιτυλίγμα από ανοξείδωτο χάλυβα 201 309 316L 1000 - 6000mm
| Μήκος: | 10006000mm ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πάχος: | 0.33.0mm ή προσαρμοσμένος |
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, BV, κ.λπ. |
OCr18Ni9 καυτά - κυλημένη σπείρα 3.0mm 1000 - 1550mm ανοξείδωτου 310s
| Πλάτος: | 10001550mm ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Άκρη: | Slit Edge/Mill Edge |
| Προέλευση: | ΚΙΝΑ |

