Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 ] αγώνας 295 προϊόντα.
Προσαρμοσμένος 201 410 καυτά - κυλημένες σπείρες 100mm 300Series 275g/τετρ.μέτρο ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα, |
| Μήκος: | 100-12000 χιλ. ή ως απαίτηση |
Σχιστή άκρη από ανοξείδωτο χάλυβα Μεταλλική λωρίδα 201 Για πολλαπλές εφαρμογές 0,1-3 mm
| άκρη: | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| πλάτος: | 10-800mm, ή προσαρμόστε |
Επεξεργαστική μέταλλο από ανοξείδωτο χάλυβα
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | Δάχος: +/- 0,02 mm, πλάτος: +/-1 mm |
| άκρη: | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
201 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Τύπος: | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
|---|---|
| πλάτος: | 10-800mm, ή προσαρμόστε |
| Επιφάνεια: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, κ.λπ. |
Φύλλο AISI 321 410 420 430 2205 ανοξείδωτου καθρεφτών HL BA καυτά - κυλημένο 2B
| Βαθμός: | 300 σειρές, 200 σειρές, 201.202.304 |
|---|---|
| Πλάτος: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
| Μήκος: | Αίτημα πελάτη |
3 - 5ΜΤ θερμά ελατημένο ατσάλι HR Coil 1000 - 1550mm πλάτος
| Μέθοδος επεξεργασίας: | Καυτός - κυλημένος |
|---|---|
| συσκευασία: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Άκρη: | Slit Edge/Mill Edge |
ISO πιστοποιημένη HR έλαση από ανοξείδωτο χάλυβα 304L 316L 409 6000mm
| Πάχος: | 0.33.0mm ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| συσκευασία: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
BA Επιφάνεια Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Καταγωγή: | Κίνα |
Επιφάνεια καθρέφτη Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα Ψυχρό έλασμα SS Coil Δυνατότητας 0,2 mm
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, κ.λπ. |
|---|---|
| Καταγωγή: | Κίνα |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
Υψηλής αντοχής 316 μετάλλων από ανοξείδωτο χάλυβα 10-800 mm για αξιόπιστη απόδοση
| Σχήμα: | λωρίδα |
|---|---|
| Διάμετρο: | 10-800mm, ή προσαρμόστε |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |

