Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 ] αγώνας 295 προϊόντα.
2B οι λουρίδες ASTM AISI μετάλλων φύλλων ανοξείδωτου BA σκίζουν την άκρη/την άκρη μύλων
| Πλάτος: | 3mm1500mm, 1000/1219/1500/1524/1800/2000, ή όπως απαιτείται, 13500mm, λιγότερο από 600mm |
|---|---|
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ, καυτός - κυλημένος, ζώνη λουρίδων, κρύα/καυτή - που κυλιέται |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, βιομηχανία, σκεύος για την κουζίνα, αρχιτεκτονική |
Κρύος/καυτός - κυλημένα φύλλα και πιάτα 500mm2000mm ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |
Ανθεκτικό στη διάβρωση Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 304L πάχους 10mm θερμής έλασης
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | JIS, AISI, ASTM, DIN |
| Μάρκα: | Silk |
χωρίς συγκόλληση σωλήνας ASTM AISI ανοξείδωτου 321 310S για τον υδροσωλήνα
| Τύπος: | Άνευ ραφής ή ενωμένος στενά |
|---|---|
| Υλικό (ASTM): | 201 202 304 304L 309s 310s 316 316L 316TI 317L 321 904L S32205 |
| Πάχος: | 0.4120mm |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ πιάτο 2B 3100mm ανοξείδωτου 201 για τη διακόσμηση
| Πάχος: | 0.33mm, 3100mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1002000mm ή σύμφωνα με τον πελάτη που απαιτείται |
| Μήκος: | 10006000mm ή σύμφωνα με τον πελάτη που απαιτείται |
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας 6 ίντσα 8 σωλήνας 2B ανοξείδωτου 316 ίντσας SS για τις σωληνώσεις αερίου ελαίου/νερού
| Βαθμός: | 304, 316l |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος: | 15mm100mm |
| Πάχος: | 0.82.0mm |
Σπείρα 6mm ανοξείδωτου BA Posco 1mm παχιά διατρυπημένη σπείρα μετάλλων
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 50mm2500mm ή ως αίτημα του πελάτη |
| Μήκος: | Σαν απαίτηση του πελάτη |
ανοξείδωτο 201 4mm γύρω από την υψηλής αντοχής ένδυση φραγμών - ανθεκτική
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Τύπος: | Κύκλος |
Προσαρμοσμένη πλάκα 316 από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης 3/4/6 mm Πάχος 2000 mm
| Υλικό: | 304 |
|---|---|
| Πρότυπο: | GB/ASTM |
| Πάχος: | 3-100 χιλιοστά ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 316 AISI ASTM 310 τέρμα 30mm καθρεφτών
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |

