Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 ] αγώνας 295 προϊόντα.
Υγειονομική σωλήνωση ASTM ανοξείδωτου 316 που ενώνονται στενά και χωρίς συγκόλληση σωλήνας χάλυβα
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |
ASTM 316 μέσος παχύς ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός πιάτων ανοξείδωτου - κυλημένος
| Βαθμός: | 316 |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, |
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |
316l 410 316 ενωμένος στενά γυαλισμένος σωλήνας άνευ ραφής χάλυβας χάλυβα γύρω από το σωλήνα
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Τύπος: | Ενωμένος στενά |
2B τελειώστε 201 καυτά - κυλημένες σπείρες 600mm ανοξείδωτου για την οικογένεια ανελκυστήρων
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | 100-12000 χιλ. ή ως απαίτηση |
| Πλάτος: | 600mm1250mm |
SUS316l η σπείρα cold-rolled το φύλλο σπειρών ανοξείδωτου 201
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | πελάτη που απαιτείται σαν |
| Πλάτος: | 3mm2500mm ή όπως απαιτείται |
Cold-rolled σπείρα SS304 304l 310s 321 ανοξείδωτου Posco Tisco Baostee 316 καλύτερη τιμή AISI JIS
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ καυτός - κυλημένος |
| Πάχος: | 0.115mm |
2B τελειώστε το φύλλο 202 430 μέταλλο 10mm πιάτων ανοξείδωτου 201 για την κατασκευή
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος: | 0.25mm180mm |
Μέταλλο 201 πιάτο 0.3mm BA 316 316L 321 430 φύλλων SS ανοξείδωτου 1mm SUS AISI 2B
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος: | 0.25mm180mm |
κάμπτοντας πιάτο 30mm φύλλων λουρίδων σπειρών ανοξείδωτου 201 316 430
| Βαθμός: | 200 σειρές, 300 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 3mm2500mm ή όπως απαιτείται |
| Πάχος: | 0.3mm30mm ή όπως απαιτείται |
Γυαλισμένος καυτός - κυλημένη σπείρα 310 316 410 430 904L 16mm σπειρών 309S ανοξείδωτου
| Πλάτος: | 100mm~2000mm |
|---|---|
| Μήκος: | Απαίτηση πελάτη |
| Πάχος: | 316mm |

