Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 ] αγώνας 295 προϊόντα.
Tisco καυτό - κυλημένα λουρίδα/πιάτο σπειρών ανοξείδωτου για το οικοδομικό υλικό
| Βαθμός: | 300 σειρές, 200 σειρές, 400 σειρές, κ.λπ., ανοξείδωτο |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000/1219/1500/1524/1800/2000,10002000mm, 10250mm, 4.6680,3mm2000mm ή όπως απαιτείται |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή, κ.λπ., διακοσμητικός, βιομηχανικός, εξοπλισμός κουζινών |
0.4120mm ενωμένη στενά χάλυβα σωλήνωση ανοξείδωτου σωλήνων ASTM 304L υγειονομική
| Όνομα: | Υγειονομική σωλήνωση SS |
|---|---|
| Τύπος: | Άνευ ραφής ή ενωμένος στενά |
| Υλικό (ASTM): | 201 202 304 304L 309s 310s 316 316L 316TI 317L 321 904L S32205 |
Φύλλο 0.1mm200mm ανοξείδωτου AISI 316L πιάτο 316 SS
| Όνομα: | Φύλλο ανοξείδωτου AISI 316 |
|---|---|
| Πλάτος: | 100mm2500mm, 10002000mm ή ως απαίτηση |
| Μήκος: | 1000mm12000mm, 10006000mm ή ως απαίτηση |
EN λεπτό πιάτο 0.1mm3mm ανοξείδωτου ΜΒ σπείρα SS 201
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 10002000mm |
| Πάχος: | 0.1mm--3mm |
Γυαλισμένο 310S SS316l γύρω από το φραγμό 10mm διάμετρος 16mm 18mm 20mm 25mm
| Όνομα: | 316L ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
Λουρίδα 0.1mm300mm πάχος ISO μετάλλων ανοξείδωτου PVD
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 3mm2000mm |
| Μήκος: | όπως απαιτείται |
Λουρίδα 0.1mm μετάλλων ανοξείδωτου Silk πάχος 0.2mm 0.3mm 1mm 2mm 3mm
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | 20mm1500mm |
| Πλάτος: | Οι ανάγκες των πελατών |
χωρίς συγκόλληση σωλήνας ASTM A312 ανοξείδωτου 9.0mm 316L άνευ ραφής σωλήνας 3 ίντσας
| Βαθμός χάλυβα: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πάχος: | 0.5100mm ή όπως απαιτείται |
| Μήκος: | όπως απαιτείται |
Το cold-rolled BA 8K σπειρών 2B No.1 ανοξείδωτου βαθμού τροφίμων Silk τελειώνει
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | Σαν την απαίτησή σας |
| Πλάτος: | 10mm2000mm ή όπως απαιτείται |
2B τελειώστε καυτό - κυλημένη σπείρα 321 ανοξείδωτου πάχος 304L 13mm
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | 100mm12000mm (όλα τα μεγέθη μπορούν να είναι) |
| Πλάτος: | 1002000mm |

