Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 ] αγώνας 295 προϊόντα.
316 316L 304L 304 πιάτο 0.3mm100mm ανοξείδωτου πάχος
| Πάχος: | 0.3100mm |
|---|---|
| Μήκος: | 6/9/12M ή προσαρμοσμένος |
| Πλάτος: | 10002500mm ή προσαρμοσμένος |
φύλλο πιάτων ανοξείδωτου 304 2mm 300 σειρές επιφάνειας ομαλής
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πάχος: | 0.16.0mm |
| Width: | 60-2000mm |
2B Surface Hot Rolled 304 Coil 300 Series 5mm
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Βαθμός χάλυβα: | 304/304L |
| Πρότυπο: | JIS, AISI, ASTM |
Φύλλο θερμής έλασης 304/304L από ανοξείδωτο χάλυβα Αντίσταση στη διάβρωση Βιομηχανικό πάχος 3mm
| Βαθμός: | 304/304L |
|---|---|
| Πρότυπα: | GB/ASTM |
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
Ανοξείδωτο AISI γύρω από το φραγμό 316 304 301 303 310 321 409 430
| Όνομα προϊόντων: | Στρογγυλός φραγμός SS 304 |
|---|---|
| Μορφή: | Κύκλος |
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, DIN, JIS, ΤΟ EN |
πιάτο ASTM Inoxidable ανοξείδωτου 304 2mm 4mm 10mm3500mm πλάτος
| πλάτος: | 10mm3500mm |
|---|---|
| Πάχος: | 2.5mm200mm |
| Ανοχή: | ±1% |
Κατασκευή 304 πιάτο 3mm παχύ ASTM DIN ΜΒ JIS EN AISI ανοξείδωτου
| πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Πάχος: | 0,3-120 χλστ |
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |
Πάχος 1100mm 1219mm πιάτων ανοξείδωτου 304 καυτού κυλίσματος
| Υλικό: | 304 |
|---|---|
| Standard: | ASTM |
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
Αντίσταση διάβρωσης βαθμού τροφίμων πιάτων ανοξείδωτου διακοσμήσεων JIS 304
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πάχος: | 0.416mm |
| Πλάτος: | 100mm2500mm ή ως αίτημα |
Προσαρμοσμένο πιάτο φύλλων 2B SS 304 ανοξείδωτου ASTM 201
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πάχος: | όπως ζητάτε |
| Πλάτος: | 1001250mm |

