Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 ] αγώνας 295 προϊόντα.
Το BA πιάτων ASTM 2B ανοξείδωτου AISI 304 τελειώνει το πάχος 0.1200mm
| μήκος: | 2500mm 6000mm οποιοδήποτε μέγεθος |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1219mm 1250mm 1500mm |
| Πάχος: | 0.1200mm |
πιάτο 0.25mm3.0mm ανοξείδωτου 201 304 φύλλο SS316
| Βαθμός: | 201 301 304 316 316l 310S 321 |
|---|---|
| Μήκος: | 3/6/9/12 ή προσαρμοσμένος |
| πλάτος: | προσαρμοσμένος |
Ανοξείδωτο AISI 5mm 304 310S γύρω από το κρύο φραγμών ράβδων που κάμπτει για το οικοδομικό υλικό
| Όνομα: | ανοξείδωτο 5mm γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Μορφή: | Κύκλος |
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας SCH 40 80 304 201 304 σωλήνες 6 ASTM A312» 8» 12»
| Βαθμός: | 200series 300 σειρές |
|---|---|
| Πάχος: | 0.5mm--30mm ως αίτημά σας |
| Μήκος: | Σαν αίτημα του πελάτη |
4mm πιάτο ανοξείδωτου 304 20mm καυτό - κυλημένος/cold-rolled
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 200012000mm ή συνήθεια |
Η οικοδόμηση του πιάτου ανοξείδωτου 304L cold-rolled το φύλλο ανοξείδωτου 304
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος: | 0.01~200mm |
φύλλο 304 ανοξείδωτου 1.5mm παχύ ελασματοποιημένο εν ψυχρώ μέταλλο φύλλων 316 4x8
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |
Φωτεινή επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα χωρίς ραφή στρογγυλό σωλήνα υγιεινής 30mm 304 Ανθεκτικό στη διάβρωση
| Πρότυπο: | AISI |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
| Τύπος: | Χωρίς ραφή/Συγκολλημένο |
0.111.0mm cold-rolled σπείρα 316L 304 ανοξείδωτου για τα κεραμίδια στεγών
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 9001000mm |
| Πάχος: | 0.111.0MM |
Η προσαρμοσμένη λουρίδα 201 2B μετάλλων ανοξείδωτου τελειώνει τις λουρίδες SS 304
| Βαθμός: | 200series 300 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | 10-12000 χιλ. ή ως απαίτηση |
| Πλάτος: | 10200mm ή σύμφωνα με την απαίτηση του πελάτη |

