Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 ] αγώνας 295 προϊόντα.
ASTM 304 από ανοξείδωτο χάλυβα συγκολλημένος στρογγυλός πάχος 0,5 - 20 mm
| Υλικό: | 304/304L |
|---|---|
| Τύπος: | Συγκολλημένος |
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
201 304 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα SS Μεταλλική ταινία με ASTM GB Standard 8K
| Δάχος: | 0.1-3mm, ή προσαρμόστε |
|---|---|
| Ανεκτικότητα: | Δάχος: +/- 0,02 mm, πλάτος: +/-1 mm |
| πλάτος: | 10-800mm, ή προσαρμόστε |
Υψηλής απόδοσης 304 304L ταινία από ανοξείδωτο χάλυβα με επιφάνεια BA DIN Standard
| Ανεκτικότητα: | Δάχος: +/- 0,02 mm, πλάτος: +/-1 mm |
|---|---|
| Επιφάνεια: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, κ.λπ. |
| Τύπος: | ASTM, AISI, DIN, ΤΟ EN, ΜΒ, JIS |
Προσαρμόσιμο 304 304L από ανοξείδωτο χάλυβα
| άκρη: | Άκρη σχισμών, άκρη μύλων |
|---|---|
| πλάτος: | 10-800mm, ή προσαρμόστε |
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
Ο καθρέφτης τελειώνει το φύλλο 304 SS πιάτο ανοξείδωτου ASTM A240 316L
| Βαθμός: | 300 σειρές, 200 σειρές, 304, 316 |
|---|---|
| Πλάτος: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, JIS, DIN, ΤΟ EN |
1mm παχύ 304L 304 βαθμός τροφίμων πιάτων ανοξείδωτου φύλλο ανοξείδωτου 8K
| Μήκος: | σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
|---|---|
| Πλάτος: | 300mm2000mm |
| Πάχος: | 0.2mm~200mm |
φύλλο σπειρών ανοξείδωτου 304l 304 το cold-rolled στον καθρέφτη αποθεμάτων τελειώνει
| Βαθμός: | 304 |
|---|---|
| Μήκος: | 2000mm, 2440mm, 3000mm, 5800mm, 6000mm ή αίτημα πελατών |
| Πλάτος: | αίτημα 1000mm, 1219mm, 1500mm ή πελατών |
8K 304 300 Σειρά Ατσάλινος Χωρίς Σύνδεση σωλήνα για άρδευση αποχέτευσης
| Πάχος τοίχων: | 1-40mm ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Σχήμα: | Κύκλος, ορθογώνιος, τετράγωνο |
| Εξωτερική διάμετρος: | 6530mm ή προσαρμοσμένος |
Μέταλλο φύλλων πιάτων AISI 304 ανοξείδωτου ASME AS240 316
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα/λουρίδα/σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Στοιχείο: | Πιάτο ανοξείδωτου ASTM 316 |
| Βαθμός: | 300 σειρές, 200 σειρές, 201.202.304 |

