Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 ] αγώνας 295 προϊόντα.
Η φωτεινή επιφάνεια 304 πάχος 2mm πιάτων ανοξείδωτου λειαίνει 1000mm
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Μάρκα: | Silk |
| Ανοχή: | ±1% |
Συγκολλημένος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα υψηλής αντοχής Προσαρμοσμένος 20mm 304 Κατηγορία τροφίμων
| Μάρκα: | Silk |
|---|---|
| Τύπος: | Συγκολλημένος |
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
Προσαρμοσμένη ένωση καυτή - κυλημένη σπείρα 304 304l 0.5mm ανοξείδωτου
| Πλάτος: | 1002000m ή όπως απαιτείται |
|---|---|
| Πάχος: | 0.5200mm ή όπως απαιτείται |
| Ανοχή: | ±1% |
πιάτο 304 ανοξείδωτου 4mm 6mm 8mm 10mm παχύ πιάτο 316 SS310
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | 2000mm, 2438mm, 3000mm, 6000mm ή όπως απαιτείται |
| Πλάτος: | 10002000mm |
320mm ενωμένος στενά χωρίς συγκόλληση σωλήνας 201 σωλήνας μετάλλων ανοξείδωτου 304
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Εξωτερική διάμετρος: | 6mm~630mm |
Τετράγωνος σωλήνας χωρίς ραφή 304 από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης πάχους 1-6 mm για βιομηχανική χρήση
| Υλικό: | 304/304L |
|---|---|
| Πρότυπο: | AISI, ASTM, GB |
| Ανοχή: | ±1% |
Στρογγυλός σωλήνας χωρίς ραφή 304/304L από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους τοιχώματος 1-6mm
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Πρότυπο: | γιγαμπάιτ |
| Μάρκα: | Silk |
Cold-rolled σπείρα 304 ανοξείδωτου συγκόλλησης 316L για τα κεραμίδια 1000mm στεγών
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 9001000mm |
| Πάχος: | 0.111.0mm |
2b το πιάτο ανοξείδωτου BA 316 cold-rolled 304 304L 321 316 316L 309S 310S 2500mm
| Όνομα: | Aisi 316 φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πλάτος: | 100mm2500mm, 10002000mm ή ως απαίτηση |
| Μήκος: | 1000mm12000mm, 10006000mm ή ως απαίτηση |
Καθρέφτης BA καυτός - κυλημένη σπείρα 201 J1 J2 304 316 409 410S 420 430 50mm ανοξείδωτου
| όνομα: | σπείρα ανοξείδωτου SS 304 |
|---|---|
| Πάχος: | 3-20 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
| Μήκος: | σαν απαιτήσεις του πελάτη. |

