Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 ] αγώνας 295 προϊόντα.
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Grade 304 304L 0,1 - 3mm ψυχρής έλασης 2000mm
| Yield Strength: | 205 |
|---|---|
| Tensile Strength: | 515-1035 |
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
Φωτεινό BA Surface 304 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 100mm πάχους θερμής έλασης
| Μάρκα: | Silk |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Πρότυπα: | ASTM |
Smooth Surface 304 Πλάκα από Ανοξείδωτο Χάλυβα ψυχρής έλασης 2mm Πάχος 1500mm
| Υλικό: | 304l |
|---|---|
| Θέση προέλευσης: | Jiangsu, Κίνα |
| Μάρκα: | SEN YI LU |
Φωτεινός σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα ποιότητας τροφίμων, πάχους 1-100mm 304/304L
| Μάρκα: | Silk |
|---|---|
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
| Πρότυπο: | GB/ASTM |
ASTM AISI 304 πιάτο 4mm25mm ανοξείδωτου πάχος για τη διακόσμηση τοίχων
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πλάτος: | 1000mm2000mm |
Silk 300 σειρά AISI 304 φύλλο 0.156mm σπειρών ανοξείδωτου πάχος
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Πάχος: | 0.156mm |
| Πλάτος: | 242000mm |
BA 304 πιάτο 2000mm JIS ανοξείδωτου 316L πλάτος
| Πλάτος: | 100 χιλ. - 2000 χιλ. |
|---|---|
| Μήκος: | 1500 χιλ. - 6000 χιλ. |
| Thinckness: | 1 χιλ. - 10 χιλ. |
Καυτός - κυλημένη σπείρα 304 ανοξείδωτου 409 316L σπείρα φύλλων SS
| Πλάτος: | 10mm2000mm |
|---|---|
| Πάχος: | 316mm |
| Ανοχή: | ±1% |
Ο καθρέφτης BA 2B 8K γυάλισε τη λουρίδα 301 304 310 316 316L 410 420 430 440C ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 300 σειρές Series/400 |
|---|---|
| Πλάτος: | 10600mm |
| Πάχος: | 0.34mm cold-rolled 316mm καυτά - κυλημένος |
304 SS Διακοσμητικά Φύλλα ASTM 10mm Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Μάρκα: | Silk |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Πρότυπα: | ΜΒ |

