Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 ] αγώνας 295 προϊόντα.
Silk 6mm ρόλος 2B σπειρών ανοξείδωτου 201 304 τελειώνει την αντίσταση διάβρωσης
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm16mm |
| Πλάτος: | 502000mm |
το φύλλο ανοξείδωτου 304 4mm 6mm cold-rolled το πάχος 0.3mm30mm
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |
ASME 304 ανοξείδωτο 316 γύρω από το φραγμό καυτό - κυλημένα 6mm300mm OD
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |
| Διάμετρος: | 6mm300mm |
μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 201 304 5mm επιφάνεια NO.1 NO.2 NO.3 NO.4
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος: | 0.25mm180mm |
304 γυαλισμένος καθρέφτης ανοξείδωτου σωλήνας ανοξείδωτου σωλήνων DIN EN άνευ ραφής
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος: | 1mm60mm ή προσαρμοσμένος |
316 304 ενωμένος στενά σωλήνας 6mm - 630mm γυαλισμένος σωλήνας ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Εξωτερική διάμετρος: | 6mm~630mm |
BA λεία λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα Αντοχή στη διάβρωση 100mm Ψυχρής έλασης 304
| Μάρκα: | Silk |
|---|---|
| Πρότυπα: | GB/ASTM/JIS |
| Βαθμός: | 304 |
Γυαλισμένος καθρέφτης χωρίς συγκόλληση σωλήνας 304 ανοξείδωτου πάχος 0.4mm - 30mm
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος: | 6mm~630mm |
| Πάχος: | 0.4mm~30mm |
Silk 304 άνευ ραφής BA 2B No.1 No.4 8k σωλήνων ανοξείδωτου τελειώνει γύρω από το σωλήνα χάλυβα
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2mm12mm |
| Μήκος: | 6m ή ως απαίτηση του πελάτη |
0.222.98mm απόθεμα 2B σπειρών ανοξείδωτου 304 316 201 τελειώνουν
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 1254mm Max |
| Μήκος: | σαν απαιτήσεις του πελάτη. |

