Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 ] αγώνας 295 προϊόντα.
Ελαστικό ASTM 304 πιάτο 2B ανοξείδωτου τελειώνει το φύλλο για την κατασκευή
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Ανοχή: | ±1% |
Πωλείται ιμάντας θερμής έλασης μηχανικής υψηλής αντοχής φύλλου 304 από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 8 mm
| Βαθμός χάλυβα: | 304/304L |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
| Εφαρμογή: | Διακόσμηση εφαρμοσμένης μηχανικής, κ.λπ. |
μήκος πιάτων AISI ASTM φύλλων ανοξείδωτου 304 2B που προσαρμόζεται
| Βαθμός: | 300 σειρές, 200 σειρές, 201.202.304 |
|---|---|
| Πλάτος: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, JIS, DIN, ΤΟ EN |
πιάτο 304 ανοξείδωτο 2B χάλυβα 700mm2000mm το αντιδιαβρωτικό τελειώνει
| Μήκος: | 6/9/12m |
|---|---|
| πλάτος: | 700mm2000mm |
| πάχος: | 2mm50mm, 3.0mm200mm |
ο φραγμός 304 ανοξείδωτου 50mm 201 2B τελειώνει για τη βιομηχανία
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μορφή: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 20mm400mm |
απόθεμα NO.1 NO.3 NO.4 σπειρών ανοξείδωτου 304 1.0mm παχύ μισό σκληρά
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | σαν απαιτήσεις του πελάτη. |
| Πλάτος: | 3mm2000mm ή όπως απαιτείται |
430 316 304 καυτά - το κυλημένο ανοξείδωτο γυαλισμένο σπείρα 2B τελειώνει
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 10002000mm ή προσαρμοσμένος |
| Πάχος: | 0.250mm |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ έξοχο διπλό πιάτο 304 ανοξείδωτου 316 316L
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Τύπος: | Πιάτο |
| Πάχος: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ: 0.33.0mm Καυτός - κυλημένος: 3.0120mm |
Ο cold-rolled 8k J2 καθρέφτης SS 304 2B J1 τελειώνει το μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 4x8
| Όνομα: | ο καθρέφτης φύλλων SS 304 τελειώνει |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές |
| Τεχνική: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
πιάτο 0.25mm3.0mm ανοξείδωτου 201 304 φύλλο SS316
| Βαθμός: | 201 301 304 316 316l 310S 321 |
|---|---|
| Μήκος: | 3/6/9/12 ή προσαρμοσμένος |
| πλάτος: | προσαρμοσμένος |

