Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 ] αγώνας 295 προϊόντα.
Συνήθεια SS 304 πρωταρχικός καυτός σπειρών - κυλημένες σπείρες χάλυβα που λαδώνονται ελαφρώς
| Όνομα: | Σπείρα ανοξείδωτου SS 304 |
|---|---|
| Πάχος: | 3-20 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
| Μήκος: | σαν απαιτήσεις του πελάτη. |
Διακόσμηση Κτιρίου από ανοξείδωτο ατσάλι χωρίς ραφή σωλήνα με φωτεινό πάχος 0,1-100 mm 304
| Βαθμός: | 304/304L |
|---|---|
| Πρότυπο: | GB/JIS |
| Πάχος: | 0.150mm |
Στρογγυλός σωλήνας χωρίς ραφή 304 από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης πάχους τοιχώματος 5-15 mm
| Υλικό: | 304/304L |
|---|---|
| Πρότυπο: | GB/JIS |
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
1000 - σπείρα 304L 304 ανοξείδωτου 2000mm επιφάνεια τυποποιημένης συσκευασίας 8K
| Άκρη: | Slit Edge/Mill Edge |
|---|---|
| Προέλευση: | ΚΙΝΑ |
| Πλάτος: | 10002000mm ή προσαρμοσμένος |
Λουρίδα 304 316 0.03mm 0.05mm ανοξείδωτου ακρίβειας ASTM
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πλάτος: | 500mm, 800mm, 1m, 1.2m, 1.5m, 2m, ή όπως απαιτείται |
4mm - 25mm 304 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 1000mm - 2000mm Εξαιρετική αντοχή
| Feature: | Good Heat Resistance, Excellent Corrosion Resistance |
|---|---|
| Thickness: | 4mm-25mm |
| Yield Strength: | 205 |
6m 304 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα ψυχρής έλασης 0,2mm - 100mm
| Length: | 1-6m Or As Required |
|---|---|
| Tolerance: | ±0.01 |
| Form: | Plate |
2D 2B 6K 8K 304 Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 4mm - 25mm Πάχος
| Thickness: | 4mm-25mm |
|---|---|
| Elongation: | 40% |
| Hardness: | 180-210 |
ASTM JIS 304 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 4mm Καλές Μηχανικές Ιδιότητες 2500mm
| Thickness: | 4mm-25mm |
|---|---|
| Yield Strength: | 205 |
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 8K Surface 304 1000mm Εξαιρετικές Μηχανικές Ιδιότητες
| Application: | Decoration, Construction, Medical Equipment, Etc |
|---|---|
| Surface: | N0.1, N0.2, N0.3, N0.4, N0.5, N0.6, N0.7, N0.8, 2D, 2B, HL, BA, 6K, 8K, Etc |
| Hardness: | 180-210 |

