Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 ] αγώνας 295 προϊόντα.
Η ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα HL ανοξείδωτου 304L με την επιφάνεια BA 2B τελειώνει
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, JIS, DIN, ΜΒ |
| Άκρη: | Slit Edge/Mill Edge |
8K HL ψυχρά έλαση ατσάλινου τύπου 1000 - 2000mm με ελάχιστη ανοχή
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, κ.λπ. |
|---|---|
| Πάχος: | 0.13mm ή προσαρμοσμένος |
| συσκευασία: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής |
Το BA cold-rolled το πάχος 0,1 3mm σπειρών 201 HL ανοξείδωτου
| Προέλευση: | ΚΙΝΑ |
|---|---|
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, JIS, DIN, ΜΒ |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 1mm 1000-6000mm
| Προθεσμία πληρωμής: | T/T, L/C κλπ. |
|---|---|
| Πακέτο: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής, ή όπως απαιτείται. |
| Εφαρμογή: | Τροφή, αέριο, μεταλλουργία, βιολογία, ηλεκτρονικά, χημικά, πετρέλαιο, λέβητες, πυρηνική ενέργεια, ια |
Αίσι HL 201 Σίδηρο χάλυβα πάχος 0,5 mm Για διάφορες βιομηχανίες
| Τύπος: | ΑΣTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, κλπ. |
|---|---|
| Επιφάνεια: | Λούστρα, 2Β, BA, HL, όχι.1- Όχι, όχι, όχι.4, 8K, κλπ. |
| Πακέτο: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής, ή όπως απαιτείται. |

