Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 ] αγώνας 295 προϊόντα.
Καυτός - κυλημένη ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα 201 ISO 9001 λουρίδων ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 201 |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος: | 0.1-20 χιλ. ή ως απαίτηση |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ γυαλισμένο μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 316 316l 15mm 20mm παχιά
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος: | 0.15mm18mm |
316L 316 πιάτο 0.1mm200mm ανοξείδωτου πάχος για την επιτροπή τοίχων
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος: | 0.1200mm |
Διακοσμητικό φύλλο 201 ανοξείδωτου 0,5 χιλ. παχύ cold-rolled καυτός - κυλημένος
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος: | 0,2 χιλ.-600 χιλ. |
Σωλήνας βιομηχανικό ASTM A312 ανοξείδωτου 316 που ενώνεται στενά γύρω από το σωλήνα χάλυβα
| Βαθμός: | 316 |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος: | 0.1200mm |
Silk καυτό - κυλημένο AISI ASTM 4150mm σωλήνας 316 316L ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Εξωτερική διάμετρος: | 6mm2500mm (3/8» - 100») |
ο χωρίς συγκόλληση σωλήνας 12 ίντσα 2B 2$ος BA 2BA ανοξείδωτου 15mm SS201 τελειώνει
| Όνομα: | σωλήνας ανοξείδωτου 12 ίντσας |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Βαθμός: | 300 σειρές |
Εύκαμπτη άνευ ραφής συγκόλληση σωλήνων SS σωλήνας ανοξείδωτου 5 ίντσας 310S 316
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Εξωτερική διάμετρος: | 15mm100mm |
Ανοξείδωτο φύλλο ψυχρής έλασης 316 Λεία επιφάνεια 2B 20mm
| Βαθμός: | 316 |
|---|---|
| Πρότυπο: | GB/JIS |
| Πάχος: | 0,1-3mm |
Surface Smooth 316 Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 2mm ψυχρής έλασης
| Υλικό: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Πρότυπο: | GB/JIS/ASTM |
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |

