Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 ] αγώνας 295 προϊόντα.
Ανθεκτικό στη διάβρωση Τετράγωνος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα Ισχυρή λεία επιφάνεια 6mm θερμής έλασης
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Τύπος: | Σωλήνας |
| Ανοχή: | ±1% |
Ευθύς φωτεινός στρογγυλός σωλήνας θερμής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα 1/8 "1/4" "1/2" πάχος 316
| Βαθμός: | 316/316L |
|---|---|
| Τύπος: | Στρογγυλός σωλήνας |
| Εφαρμογή: | μηχανική/σύστημα αγωγών νερού |
Ασθενής μαγνητική πλάκα 316 από ανοξείδωτο χάλυβα 3 χιλιοστά 4 χιλιοστά 6 χιλιοστά θερμής έλασης μέτρια
| Βαθμός: | 316 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
| Πρότυπο: | JIS, AISI, ASTM, GB |
Λεία επιφάνεια 316 από ανοξείδωτο ατσάλι Πλάκα υψηλής αντοχής 6mm 8mm θερμής έλασης
| Βαθμός χάλυβα: | 316 |
|---|---|
| Πρότυπο: | JIS ASTM ASME EN |
| Χρώμα: | Τυπικό χρώμα RAL |
Silk Υψηλής αντοχής 316 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Αντοχή στη διάβρωση 4mm
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Πρότυπο: | JIS,AiSi,ASTM,GB,DIN,EN |
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
Silver Smooth 316 Πλάκα από Ανοξείδωτο Χάλυβα Αντοχή στη Διάβρωση 0,3mm Ψυχρή Έλαση
| Βαθμός: | 316/316L |
|---|---|
| Τύπος: | Πλάκα |
| Πρότυπο: | JIS, AISI, ASTM, GB |
το ανοξείδωτο 1050 430 201 περιβάλλει Triply γύρω από το πιάτο 8mm για Cookware
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |
| Πάχος: | 4mm8mm |
Φύλλο 201 πιάτο 200mm JIS ανοξείδωτου καθρέφτης που γυαλίζει 2500mm
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Πάχος: | 3200mm |
| Μήκος: | 600012000mm |
η 201 cold-rolled 316l σπείρα 2000mm ανοξείδωτου επιφάνεια 8K τελειώνει
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, JIS, DIN, ΜΒ |
|---|---|
| συσκευασία: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής |
| Άκρη: | Slit Edge/Mill Edge |
300 400 cold-rolled σειρές σπείρα 3mm ανοξείδωτου προσαρμοσμένο χρώμιο
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, JIS, DIN, ΜΒ |
|---|---|
| Άκρη: | Slit Edge/Mill Edge |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |

