Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 ] αγώνας 295 προϊόντα.
ASTM AISI πιάτο ανοξείδωτου 409L 410 420 430 440C 400 σειρές
| Βαθμός: | 400 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |
| Width: | 1m,1.22m,1.5m,1.8m,2m,2.5m,or as required |
Το DIN 316 πιάτο 2B ανοξείδωτου τελειώνει το φύλλο 430 SS για την οικοδόμηση
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | Όπως απαιτείται |
| Πλάτος: | 10001250mm |
αντίσταση διάβρωσης φύλλων 4x8 ανοξείδωτου 201J1 1mm για την επιτροπή τοίχων
| Όνομα: | 4x8 μέταλλο φύλλων |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές |
| Πάχος: | 0.1mm150mm, ή σύμφωνα με το αίτημα των πελατών. |
0.35mm φύλλο και πιάτα 316L ανοξείδωτου 0,6 χιλ. cold-rolled
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 10006000mm ή προσαρμοσμένος |
Καθρέφτης στιλβωμένα φύλλα από ανοξείδωτο χάλυβα 316 ψυχρής έλασης 0,1 mm 600 mm
| Βαθμός: | 316 |
|---|---|
| Πρότυπο: | GB/ASTM |
| Πάχος: | 0,1-3mm |
Ανθεκτικό στη διάβρωση 316 Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 60mm Ψυχρής έλασης
| Πρότυπο: | GB/ASTM |
|---|---|
| Μάρκα: | Silk |
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
Engineering 316 πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα υψηλής αντοχής αντίσταση στη διάβρωση 40 mm
| Βαθμός χάλυβα: | 316 λίτρα, 316 |
|---|---|
| Μάρκα: | Silk |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
πιάτο 6mm φύλλων ανοξείδωτου 201 202 σκεύος για την κουζίνα 1500mm ISO
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Πάχος: | 0.156mm |
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |
Πυρίμαχο φύλλο ASTM A240 316L 150mm πιάτων ανοξείδωτου 201
| όνομα: | 4x8 μέταλλο φύλλων |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές |
| Πάχος: | 0.1mm150mm, ή σύμφωνα με το αίτημα των πελατών. |
Διακοσμητικό πιάτο ανοξείδωτου 201 που ενώνει στενά 316 316l 430 συνήθεια 0.8mm πυκνά
| Πάχος: | 0.3mm4mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 600mm-2000mm |
| Μήκος: | Σαν απαίτηση πελατών |

