Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 ] αγώνας 295 προϊόντα.
SS304/μεταλλικά πιάτα ανοξείδωτου 316L 0,5 0,6 0,8 1,2 1,5 HL φύλλων 8K 2mm SS
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |
HL Χάλυβα 1000-6000mm μήκος με επεξεργασία επιφάνειας
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, κ.λπ. |
| Άκρη: | Slit Edge/Mill Edge |
0.1 - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου 3mm χρώμιο 1000 - 6000mm προσαρμοσμένο μήκος
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, κ.λπ. |
|---|---|
| Πλάτος: | 10002000mm ή προσαρμοσμένος |
| Πάχος: | 0.13mm ή προσαρμοσμένος |
Προσαρμοσμένο ανοξείδωτο καυτά - κυλημένη σπείρα 3 - 12mm 1000mm
| Πάχος: | 0.33.0mm ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πλάτος: | 10001550mm ή προσαρμοσμένος |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
5mm - 15mm καυτά - κυλημένη σπείρα 1550mm σκισμένη άκρη 3-5MT ανοξείδωτου
| Μέθοδος επεξεργασίας: | Καυτός - κυλημένος |
|---|---|
| Πάχος: | 0.33.0mm ή προσαρμοσμένος |
| Μήκος: | 10006000mm ή προσαρμοσμένος |
ΒΑ 2Β 304L Ατσάλινη τροχιά 1000-2000mm πλάτος μήκος προσαρμόσιμο
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1000-6000mm, ή προσαρμόστε |
| Δάχος: | 0.1-3mm, ή προσαρμόστε |
Στρογγυλός σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα S31603 S30403 Μονώδες πάχος τοίχου 1 - 40 mm GB Standard
| Διάρκεια: | 1000-5800mm ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | 2B, BA, 8K, HL, κλπ. |
| Εξωτερική διάμετρος: | 6530mm ή προσαρμοσμένος |
2B Ατσάλι χωρίς ραφές σωλήνες εξωτερική διάμετρος 6-530mm ή προσαρμοσμένο
| Εξωτερική διάμετρος: | 6530mm ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | 2B, BA, 8K, HL, κλπ. |
| Τύπος: | ASTM, AISI, JIS, ΜΒ, κ.λπ. |
SS 304L Σιδηροδρομικές σωλήνες αποστράγγισης και άρδευσης Σιδηροδρομικών σωλήνων Σιδηροδρομικών σωλήνων αποστράγγισης και άρδευσης Σιδηροδρομικών σωλήνων Σιδηροδρομικών σωλήνων
| Εξωτερική διάμετρος: | 6530mm ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πάχος τοίχων: | 1-40mm ή προσαρμοσμένο |
| Διάρκεια: | 1000-5800mm ή προσαρμοσμένο |
BA Επιφάνεια Σιδηρούχιο Χάλυβα Χωρίς Σύνδεση Σωλήνα SS 1000 - 5800mm 316L
| Διάρκεια: | 1000-5800mm ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Καθαριστική άρδευση, πετροχημική βιομηχανία κλπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | 2B, BA, 8K, HL, κλπ. |

