Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel plate ] αγώνας 268 προϊόντα.
Ανθεκτικό στη διάβρωση 316 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 6m για την αεροδιαστημική
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
|---|---|
| Thickness: | 0.1-200mm |
| Application: | Construction, Aerospace, Electronics, Etc |
EN λεπτό πιάτο 0.1mm3mm ανοξείδωτου ΜΒ σπείρα SS 201
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 10002000mm |
| Πάχος: | 0.1mm--3mm |
Χωρίς συγκόλληση SS σωλήνας 201 ASTM JIS 304 ενωμένοι στενά ανοξείδωτο σωλήνες
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 6m 9m 12m Η άλλα |
Η διακόσμηση ένωσε στενά 2 ίντσα 304 άνευ ραφής σωλήνας σωλήνων ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Εξωτερική διάμετρος: | 10.3 - 1219mm (1/8» - 48») |
Η συνήθεια ASTM 304 σπείρα 201 2B ανοξείδωτου τελειώνει τη σπείρα SS 316
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 3mm2500mm ή όπως απαιτείται |
| Μήκος: | σαν απαιτήσεις του πελάτη. |
Το φύλλο 316 πιάτων ανοξείδωτου SUS 304 cold-rolled 80mm
| Όνομα προϊόντων: | φύλλο ανοξείδωτου 10mm |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές, 200 σειρές, 304.316 |
| Πλάτος: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
304 στερεός στρογγυλός φραγμός 1mm 3mm1.5mm 2.5mm 5mm 20mm 30mm ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Τύπος: | Κύκλος |
| Διάμετρος: | 2mm550mm |
Silk 304 άνευ ραφής BA 2B No.1 No.4 8k σωλήνων ανοξείδωτου τελειώνει γύρω από το σωλήνα χάλυβα
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πάχος: | 0.2mm12mm |
| Μήκος: | 6m ή ως απαίτηση του πελάτη |
Βιομηχανικό πιάτο 6mm ανοξείδωτου 201 πάχος 2mm 10mm
| Όνομα: | φύλλο ανοξείδωτου 10mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 2002000mm |
| Πάχος: | 0.3mm10mm |

