Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel plate ] αγώνας 268 προϊόντα.
Συνήθεια SS 304 πρωταρχικός καυτός σπειρών - κυλημένες σπείρες χάλυβα που λαδώνονται ελαφρώς
| Όνομα: | Σπείρα ανοξείδωτου SS 304 |
|---|---|
| Πάχος: | 3-20 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
| Μήκος: | σαν απαιτήσεις του πελάτη. |
Aerospace Use 316 SS Plate 3 - 2000mm Πλάτος 1 - 6m Μήκος
| Width: | 3-2000mm |
|---|---|
| Application: | Construction, Aerospace, Electronics, Etc |
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
Γυαλισμένο 310S SS316l γύρω από το φραγμό 10mm διάμετρος 16mm 18mm 20mm 25mm
| Όνομα: | 316L ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Πρότυπα: | JIS, AiSi, ASTM, ΜΒ, DIN, το EN |
Silk 304 πρωταρχικές ελασματοποιημένες εν ψυχρώ σπείρες 0.3mm3mm πάχος 2B χάλυβα τελειώνει
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πάχος: | 0.3mm3mm |
| Πλάτος: | 600mm2000mm ή ως συνήθεια |
316l 410 316 ενωμένος στενά γυαλισμένος σωλήνας άνευ ραφής χάλυβας χάλυβα γύρω από το σωλήνα
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Τύπος: | Ενωμένος στενά |
HL Χάλυβα 1000-6000mm μήκος με επεξεργασία επιφάνειας
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, κ.λπ. |
| Άκρη: | Slit Edge/Mill Edge |
SS 304L Σιδηροδρομικές σωλήνες αποστράγγισης και άρδευσης Σιδηροδρομικών σωλήνων Σιδηροδρομικών σωλήνων αποστράγγισης και άρδευσης Σιδηροδρομικών σωλήνων Σιδηροδρομικών σωλήνων
| Εξωτερική διάμετρος: | 6530mm ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πάχος τοίχων: | 1-40mm ή προσαρμοσμένο |
| Διάρκεια: | 1000-5800mm ή προσαρμοσμένο |
ΒΑ Επιφάνεια Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα Χάλυβα
| πλάτος: | 1000-2000mm, ή προσαρμόστε |
|---|---|
| Πακέτο: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής |
| Τύπος: | ASTM, AISI, JIS, DIN, ΜΒ |

