Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel plate ] αγώνας 268 προϊόντα.
8K επιφάνειας Φινίρισμα από ανοξείδωτο χάλυβα Κρύο κυλίνδριο 2000mm πλάτος 0,1-3mm
| Δάχος: | 0.1-3mm, ή προσαρμόστε |
|---|---|
| Πακέτο: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής |
| Καταγωγή: | Κίνα |
300 Σειρά Κρύο Επεξεργασμένο Ατσάλι 0.1 - 3mm Με Πρώτη Τάξη
| συσκευασία: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
| Πρότυπα: | ASTM, AISI, JIS, DIN, ΜΒ |
Προσαρμοσμένο ζεστό τυλιγμένο περιτυλίγμα από ανοξείδωτο χάλυβα 201 309 316L 1000 - 6000mm
| Μήκος: | 10006000mm ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πάχος: | 0.33.0mm ή προσαρμοσμένος |
| Πιστοποιητικό: | ISO, SGS, BV, κ.λπ. |
OCr18Ni9 καυτά - κυλημένη σπείρα 3.0mm 1000 - 1550mm ανοξείδωτου 310s
| Πλάτος: | 10001550mm ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Άκρη: | Slit Edge/Mill Edge |
| Προέλευση: | ΚΙΝΑ |
BA Επιφανειακή τελική επεξεργασία Κρύο έλασης περιστροφής από ανοξείδωτο χάλυβα DIN 1000-2000mm πλάτος
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
|---|---|
| άκρη: | Slit Edge/Mill Edge |
| πλάτος: | 1000-2000mm, ή προσαρμόστε |
S30408 S30403 Στρογγυλός σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα 20MM Για την πετροχημική βιομηχανία
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Πάχος τοίχων: | 1-40mm ή προσαρμοσμένο |
| Εξωτερική διάμετρος: | 6530mm ή προσαρμοσμένος |
Κρύο τυλιγμένο 316L περιέλιγμα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,1-3mm πλάτος μήκος προσαρμόσιμο
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει: | 2B, BA, 8K, HL, No.4, κ.λπ. |
| Διάρκεια: | 1000-6000mm, ή προσαρμόστε |
ASTM 316 Χάλυβα από ανοξείδωτο χάλυβα 1000-5800mm ή προσαρμοσμένο
| Σχήμα: | Κύκλος, ορθογώνιος, τετράγωνο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | 2B, BA, 8K, HL, κλπ. |
| Τύπος: | ASTM, AISI, JIS, ΜΒ, κ.λπ. |
Προσαρμοσμένο 201 316 ατσάλινο σωλήνα χωρίς συγκόλληση 1-40mm πάχος τοίχου
| Σχήμα: | Κύκλος, ορθογώνιος, τετράγωνο |
|---|---|
| Τύπος: | ASTM, AISI, JIS, ΜΒ, κ.λπ. |
| Εφαρμογή: | Καθαριστική άρδευση, πετροχημική βιομηχανία κλπ. |
Προσαρμοσμένο ανοξείδωτο καυτά - κυλημένη σπείρα 3 - 12mm 1000mm
| Πάχος: | 0.33.0mm ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πλάτος: | 10001550mm ή προσαρμοσμένος |
| Υλικό: | Ανοξείδωτο |

