Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel plate ] αγώνας 268 προϊόντα.
304 201 316 cold-rolled ρόλος 0.3mm3.0mm σπειρών ανοξείδωτου πάχος
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | Προσαρμοσμένος |
| Πλάτος: | 5002000mm |
χωρίς συγκόλληση σωλήνας 6mm630mm ανοξείδωτου 304 316L μέγεθος συνήθειας OD
| Βαθμός: | 304 316 316L |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος: | 6mm~630mm |
| Πάχος: | 0.05mm100mm |
SUS316l η σπείρα cold-rolled το φύλλο σπειρών ανοξείδωτου 201
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | πελάτη που απαιτείται σαν |
| Πλάτος: | 3mm2500mm ή όπως απαιτείται |
0.222.98mm απόθεμα 2B σπειρών ανοξείδωτου 304 316 201 τελειώνουν
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 1254mm Max |
| Μήκος: | σαν απαιτήσεις του πελάτη. |
2B τελειώστε καυτό - κυλημένη σπείρα 321 ανοξείδωτου πάχος 304L 13mm
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | 100mm12000mm (όλα τα μεγέθη μπορούν να είναι) |
| Πλάτος: | 1002000mm |
SS304/μεταλλικά πιάτα ανοξείδωτου 316L 0,5 0,6 0,8 1,2 1,5 HL φύλλων 8K 2mm SS
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Standard: | ASTM,JIS,GB, DIN, EN |
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |
316 304 ενωμένος στενά σωλήνας 6mm - 630mm γυαλισμένος σωλήνας ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Εξωτερική διάμετρος: | 6mm~630mm |
Μέταλλο 201 πιάτο 0.3mm BA 316 316L 321 430 φύλλων SS ανοξείδωτου 1mm SUS AISI 2B
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος: | 0.25mm180mm |
Γυαλισμένος καυτός - κυλημένη σπείρα 310 316 410 430 904L 16mm σπειρών 309S ανοξείδωτου
| Πλάτος: | 100mm~2000mm |
|---|---|
| Μήκος: | Απαίτηση πελάτη |
| Πάχος: | 316mm |
Προσαρμοσμένος 201 410 καυτά - κυλημένες σπείρες 100mm 300Series 275g/τετρ.μέτρο ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα, |
| Μήκος: | 100-12000 χιλ. ή ως απαίτηση |

