Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel plate ] αγώνας 268 προϊόντα.
5mm - 15mm καυτά - κυλημένη σπείρα 1550mm σκισμένη άκρη 3-5MT ανοξείδωτου
| Μέθοδος επεξεργασίας: | Καυτός - κυλημένος |
|---|---|
| Πάχος: | 0.33.0mm ή προσαρμοσμένος |
| Μήκος: | 10006000mm ή προσαρμοσμένος |
ΒΑ 2Β 304L Ατσάλινη τροχιά 1000-2000mm πλάτος μήκος προσαρμόσιμο
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1000-6000mm, ή προσαρμόστε |
| Δάχος: | 0.1-3mm, ή προσαρμόστε |
Στρογγυλός σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα S31603 S30403 Μονώδες πάχος τοίχου 1 - 40 mm GB Standard
| Διάρκεια: | 1000-5800mm ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | 2B, BA, 8K, HL, κλπ. |
| Εξωτερική διάμετρος: | 6530mm ή προσαρμοσμένος |
Ελληνικό χάλυβα
| Εξωτερική διάμετρος: | 6530mm ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Υλικό: | Ατσάλι ατσάλι |
| Σχήμα: | Κύκλος, ορθογώνιος, τετράγωνο |
Προσαρμοσμένος ρόλος 316 φύλλων SS σπείρα ανοξείδωτου 409 410 420 430 2B
| Βαθμός: | Ανοξείδωτο |
|---|---|
| Πάχος: | 0.18100mm |
| Πλάτος: | 10~2500mm |
ο χωρίς συγκόλληση σωλήνας 12 ίντσα 2B 2$ος BA 2BA ανοξείδωτου 15mm SS201 τελειώνει
| Όνομα: | σωλήνας ανοξείδωτου 12 ίντσας |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Βαθμός: | 300 σειρές |
2B Ατσάλι χωρίς ραφές σωλήνες εξωτερική διάμετρος 6-530mm ή προσαρμοσμένο
| Εξωτερική διάμετρος: | 6530mm ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Επεξεργασία επιφάνειας: | 2B, BA, 8K, HL, κλπ. |
| Τύπος: | ASTM, AISI, JIS, ΜΒ, κ.λπ. |
BA Επιφάνεια Σιδηρούχιο Χάλυβα Χωρίς Σύνδεση Σωλήνα SS 1000 - 5800mm 316L
| Διάρκεια: | 1000-5800mm ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Καθαριστική άρδευση, πετροχημική βιομηχανία κλπ. |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | 2B, BA, 8K, HL, κλπ. |
ASTM 2B Ατσάλινο Χάλυβα Χωρίς Σύνδεση Πύλη Διάμετρος 0,5 mm -40 mm 530 mm
| Σχήμα: | Κύκλος, ορθογώνιος, τετράγωνο |
|---|---|
| Διάρκεια: | 1000-5800mm ή προσαρμοσμένο |
| Τύπος: | ASTM, AISI, JIS, ΜΒ, κ.λπ. |
ανοξείδωτο 310 316 321 γύρω από το φραγμό 6mm ράβδος μετάλλων 4mm 3mm 2mm
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Όνομα: | ανοξείδωτο 2mm γύρω από το φραγμό |
| Διάμετρος: | 0.5500mm |

