Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel plate ] αγώνας 268 προϊόντα.
Τυποποιημένο μέγεθος Silk καυτό - κυλημένη σπείρα 316/316L ανοξείδωτου για την κατασκευή
| Βαθμός: | 316 |
|---|---|
| Πρότυπα: | A240M, EN10088-2, JIS, GB3280 |
| Πάχος: | 3-20 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
αντίσταση διάβρωσης φύλλων 4x8 ανοξείδωτου 201J1 1mm για την επιτροπή τοίχων
| Όνομα: | 4x8 μέταλλο φύλλων |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές |
| Πάχος: | 0.1mm150mm, ή σύμφωνα με το αίτημα των πελατών. |
Φινίρισμα καθρέφτη 100 mm AISI 316 από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης 20 mm
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Πρότυπο: | GB/ASTM/JIS |
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
316 Στρογγυλός σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα Προσαρμοσμένη θερμή έλαση 1/4 '' Πάχος τοίχου
| Βαθμός χάλυβα: | 316 |
|---|---|
| Τύπος: | Στρογγυλός σωλήνας |
| Πρότυπο: | ASTM/JIS |
Sus430 καυτή σπείρα 201 304 6mm Decoiling ανοξείδωτου ρόλων
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πάχος: | 0.156mm |
| Πλάτος: | 242000mm |
316L Hairline φύλλων ανοξείδωτου τελειώνει την επιφάνεια 1mm 2mm 4mm ομαλή
| Πλάτος: | 100 χιλ. - 2000 χιλ. |
|---|---|
| Μήκος: | 1500 χιλ. - 6000 χιλ. |
| Πάχος: | 1 χιλ. - 10 χιλ. |
SS304 201 καυτό - κυλημένα σπείρα και φύλλο 3mm20mm ανοξείδωτου πάχος
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 100mm2500mm ή ως αίτημα |
| Μήκος: | σαν απαιτήσεις του πελάτη. |
Warehouse 2B Surface Seamless Steel Tube Custom 1 - 60mm Pack 304/304L
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
| Πρότυπο: | JIS/ASTM |
2B το BA τελείωσε το μαγνητικό φύλλο 430 πιάτο 0.1mm200mm ανοξείδωτου SS
| Βαθμός: | 400 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πλάτος: | 1001500mm |
το ανοξείδωτο 1050 430 201 περιβάλλει Triply γύρω από το πιάτο 8mm για Cookware
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |
| Πάχος: | 4mm8mm |

