Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel plate ] αγώνας 268 προϊόντα.
Καυτός - κυλημένη ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα 201 ISO 9001 λουρίδων ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 201 |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος: | 0.1-20 χιλ. ή ως απαίτηση |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ γυαλισμένο μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 316 316l 15mm 20mm παχιά
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος: | 0.15mm18mm |
Διακοσμητικό φύλλο 201 ανοξείδωτου 0,5 χιλ. παχύ cold-rolled καυτός - κυλημένος
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος: | 0,2 χιλ.-600 χιλ. |
Σωλήνας βιομηχανικό ASTM A312 ανοξείδωτου 316 που ενώνεται στενά γύρω από το σωλήνα χάλυβα
| Βαθμός: | 316 |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος: | 0.1200mm |
Cold-rolled σπείρα 0.13mm ανοξείδωτου 200 σειρών ASTM ρόλος μετάλλων φύλλων
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Πάχος: | 0.13mm |
| Μήκος: | σαν απαιτήσεις του πελάτη. |
το ανοξείδωτο 430 2B κουλουριάζει τα φύλλα 1/2» 100mm2500mm για την οικοδόμηση
| Βαθμός: | 400 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 100mm2500mm ή ως αίτημα |
| Πάχος: | 0.15100mm ή όπως απαιτείται |
Surface Smooth 316 Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα πάχους 2mm ψυχρής έλασης
| Υλικό: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Πρότυπο: | GB/JIS/ASTM |
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
Διακοσμητική λουρίδα DC01 DC02 DC03 DC04 DC05 μετάλλων ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 10600mm |
| Μήκος: | Σαν την απαίτησή σας |
Silk καυτό - κυλημένο AISI ASTM 4150mm σωλήνας 316 316L ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Εξωτερική διάμετρος: | 6mm2500mm (3/8» - 100») |
Λεία επιφάνεια 316 από ανοξείδωτο ατσάλι Πλάκα υψηλής αντοχής 6mm 8mm θερμής έλασης
| Βαθμός χάλυβα: | 316 |
|---|---|
| Πρότυπο: | JIS ASTM ASME EN |
| Χρώμα: | Τυπικό χρώμα RAL |

