Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel plate ] αγώνας 268 προϊόντα.
Cold-rolled ASTM σπείρα 324 316 ανοξείδωτου για τον εξοπλισμό κουζινών
| Πλάτος: | 50mm2000mm |
|---|---|
| Πάχος: | 0.3mm16mm |
| Ανοχή: | ±1% |
Εύκαμπτη άνευ ραφής συγκόλληση σωλήνων SS σωλήνας ανοξείδωτου 5 ίντσας 310S 316
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Εξωτερική διάμετρος: | 15mm100mm |
Ανοξείδωτο φύλλο ψυχρής έλασης 316 Λεία επιφάνεια 2B 20mm
| Βαθμός: | 316 |
|---|---|
| Πρότυπο: | GB/JIS |
| Πάχος: | 0,1-3mm |
Ανθεκτικό στη διάβρωση Τετράγωνος σωλήνας από ανοξείδωτο χάλυβα Ισχυρή λεία επιφάνεια 6mm θερμής έλασης
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Τύπος: | Σωλήνας |
| Ανοχή: | ±1% |
AISI Χωρίς συγκόλληση σωλήνας 420 430 SS 410 ανοξείδωτου άνευ ραφής σωλήνες
| Βαθμός: | 400Series |
|---|---|
| Πάχος: | 0.4 - 30mm |
| OD: | 6 - 600mm |
SS321 σωλήνας 316 ανοξείδωτο 310S που ενώνεται στενά γύρω από το σωλήνα για τη διακόσμηση
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Τύπος: | Ενωμένος στενά, άνευ ραφής |
Ευθύς φωτεινός στρογγυλός σωλήνας θερμής έλασης από ανοξείδωτο χάλυβα 1/8 "1/4" "1/2" πάχος 316
| Βαθμός: | 316/316L |
|---|---|
| Τύπος: | Στρογγυλός σωλήνας |
| Εφαρμογή: | μηχανική/σύστημα αγωγών νερού |
AISI 201 άνευ ραφής στρογγυλός σωλήνας σωλήνων 2B ανοξείδωτου άνευ ραφής
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | ≤12000mm ή σύμφωνα με το αίτημα πελατών |
| Πάχος: | 0.05mm20mm |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 0,1-3 mm ψυχρής έλασης 304 / 304 λίτρων τροφίμων
| Βαθμός: | 304/304L |
|---|---|
| Πάχος: | 0.13mm |
| Πρότυπα: | GB/ASTM |
Διακόσμηση SS304 304 6K ανοξείδωτο πιάτο Εξαιρετική αντοχή στη θερμότητα 2000mm
| Form: | Plate |
|---|---|
| Yield Strength: | 205 |
| Width: | 1000mm-2000mm |

