Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel plate ] αγώνας 268 προϊόντα.
Η φωτεινή επιφάνεια 304 πάχος 2mm πιάτων ανοξείδωτου λειαίνει 1000mm
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Μάρκα: | Silk |
| Ανοχή: | ±1% |
ASTM AISI 304 πιάτο 4mm25mm ανοξείδωτου πάχος για τη διακόσμηση τοίχων
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πλάτος: | 1000mm2000mm |
Smooth Surface 304 Πλάκα από Ανοξείδωτο Χάλυβα ψυχρής έλασης 2mm Πάχος 1500mm
| Υλικό: | 304l |
|---|---|
| Θέση προέλευσης: | Jiangsu, Κίνα |
| Μάρκα: | SEN YI LU |
Διακόσμηση Κατασκευής 304L Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα καλή αντοχή στη θερμότητα BA 8K 25mm
| Feature: | Good Heat Resistance, Excellent Corrosion Resistance |
|---|---|
| Tensile Strength: | 515-1035 |
| Elongation: | 40% |
BA λεία λωρίδα από ανοξείδωτο χάλυβα Αντοχή στη διάβρωση 100mm Ψυχρής έλασης 304
| Μάρκα: | Silk |
|---|---|
| Πρότυπα: | GB/ASTM/JIS |
| Βαθμός: | 304 |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Grade 304 304L 0,1 - 3mm ψυχρής έλασης 2000mm
| Yield Strength: | 205 |
|---|---|
| Tensile Strength: | 515-1035 |
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
SUS304 πιάτο 1500*6000mm ανοξείδωτου για την αρχιτεκτονική
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 100mm12000mm |
Τροφίμων Κατηγορίας 304 από ανοξείδωτο χάλυβα Πλάκα μεσαίου πάχους 1500 mm Ανθεκτικό στη διάβρωση σε θερμή έλαση
| Βαθμός: | 304/304L |
|---|---|
| Μάρκα: | Silk |
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu |
Μέταλλο φύλλων πιάτων AISI 304 ανοξείδωτου ASME AS240 316
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα/λουρίδα/σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Στοιχείο: | Πιάτο ανοξείδωτου ASTM 316 |
| Βαθμός: | 300 σειρές, 200 σειρές, 201.202.304 |
304 316 316L 201 πιάτο 2205 ανοξείδωτου πιάτο 2507 S31803
| Όνομα προϊόντων: | πιάτο ανοξείδωτου 2205 |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές, 200 σειρές, 201.202.304 |
| Πλάτος: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |

