Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel plate ] αγώνας 268 προϊόντα.
φύλλο πιάτων ανοξείδωτου 201 316 με την επιφάνεια 100mm 0.1mm καθρεφτών
| Όνομα προϊόντων: | Σπείρα/λουρίδα/σωλήνας ανοξείδωτου |
|---|---|
| Στοιχείο: | Πιάτο ανοξείδωτου ASTM 316 |
| Βαθμός: | 300 σειρές, 200 σειρές, 201.202.304 |
Καθρέφτης φύλλων πιάτων 316H 316S SS ανοξείδωτου ASTM A240 316 που τελειώνουν
| Βαθμός: | 300 σειρές, 200 σειρές, 304.316 |
|---|---|
| Πλάτος: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, JIS, DIN, ΤΟ EN |
πιάτο 304 ανοξείδωτο 2B χάλυβα 700mm2000mm το αντιδιαβρωτικό τελειώνει
| Μήκος: | 6/9/12m |
|---|---|
| πλάτος: | 700mm2000mm |
| πάχος: | 2mm50mm, 3.0mm200mm |
Ελασματοποιημένο εν ψυχρώ έξοχο διπλό πιάτο 304 ανοξείδωτου 316 316L
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Τύπος: | Πιάτο |
| Πάχος: | Ελασματοποιημένος εν ψυχρώ: 0.33.0mm Καυτός - κυλημένος: 3.0120mm |
Επιφάνεια ρόλων NO.1 NO.3 NO.4 μετάλλων φύλλων ανοξείδωτου Silk 304
| Τύπος: | Πιάτο/σπείρα φύλλων ανοξείδωτου |
|---|---|
| Βαθμός:: | 304 |
| Πλάτος: | 600~2500mm ή απαίτηση του πελάτη |
Cold-rolled ο ASTM καθρέφτης πιάτων 2B ανοξείδωτου τελειώνει το φύλλο 316 SS
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |
Ο καθρέφτης τελειώνει το φύλλο 304 SS πιάτο ανοξείδωτου ASTM A240 316L
| Βαθμός: | 300 σειρές, 200 σειρές, 304, 316 |
|---|---|
| Πλάτος: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, JIS, DIN, ΤΟ EN |
μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 201 304 5mm επιφάνεια NO.1 NO.2 NO.3 NO.4
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος: | 0.25mm180mm |
2b το πιάτο ανοξείδωτου BA 316 cold-rolled 304 304L 321 316 316L 309S 310S 2500mm
| Όνομα: | Aisi 316 φύλλο ανοξείδωτου |
|---|---|
| Πλάτος: | 100mm2500mm, 10002000mm ή ως απαίτηση |
| Μήκος: | 1000mm12000mm, 10006000mm ή ως απαίτηση |
2000mm πιάτο 200mm ανοξείδωτου 304 201 ζαρωμένη ανώτατη διακόσμηση
| Όνομα προϊόντων: | Πιάτο ανοξείδωτου 2205 |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές, 200 σειρές, 201.202.304 |
| Πλάτος: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |

