Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel plate ] αγώνας 268 προϊόντα.
Προσαρμοσμένη πλάκα 316 από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης 3/4/6 mm Πάχος 2000 mm
| Υλικό: | 304 |
|---|---|
| Πρότυπο: | GB/ASTM |
| Πάχος: | 3-100 χιλιοστά ή σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 316 υψηλής αντοχής στη διάβρωση 0,1 - 200 mm Πάχος 2000 mm
| Thickness: | 0.1-100mm |
|---|---|
| Width: | 3-2000mm |
| Length: | 1-6m Or As Required |
TISCO 2205 316 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 3 mm για κ.λπ. μήκος 1 - 6 m ή όπως απαιτείται
| Processing Service: | Bending, Welding, Decoiling, Punching, Cutting |
|---|---|
| Material: | 316 Stainless Steel |
| Width: | 3-2000mm |
Το EN 316 πιάτο 0.3mm DIN ανοξείδωτου αντιδιαβρωτικός που ανοπτείται
| Βαθμός: | 300 σειρές, 200 σειρές, 304.316 |
|---|---|
| Πλάτος: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
| Πρότυπα: | AISI, ASTM, JIS, DIN, ΤΟ EN |
Silk 316L 316 πιάτο 10mm ανοξείδωτου πυκνά καλή φωτεινότητα
| Όνομα προϊόντων: | φύλλο ανοξείδωτου 10mm |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές, 200 σειρές, 304.316 |
| Πλάτος: | 6002000mm, 1m, 2m, 2.5m, 1.8m |
2D 2B 6K 8K 304 Φύλλο από ανοξείδωτο χάλυβα 4mm - 25mm Πάχος
| Thickness: | 4mm-25mm |
|---|---|
| Elongation: | 40% |
| Hardness: | 180-210 |
Η οικοδόμηση του πιάτου ανοξείδωτου 304L cold-rolled το φύλλο ανοξείδωτου 304
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος: | 0.01~200mm |
πιάτο 304 ανοξείδωτου 4mm 6mm 8mm 10mm παχύ πιάτο 316 SS310
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | 2000mm, 2438mm, 3000mm, 6000mm ή όπως απαιτείται |
| Πλάτος: | 10002000mm |
το φύλλο ανοξείδωτου 304 4mm 6mm cold-rolled το πάχος 0.3mm30mm
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |
Το κρύο βύθισε 201 το κανονικό μέγεθος επιφάνειας 1500*2000 πιάτων 8k ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |

