Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel plate ] αγώνας 268 προϊόντα.
Silver Smooth 316 Πλάκα από Ανοξείδωτο Χάλυβα Αντοχή στη Διάβρωση 0,3mm Ψυχρή Έλαση
| Βαθμός: | 316/316L |
|---|---|
| Τύπος: | Πλάκα |
| Πρότυπο: | JIS, AISI, ASTM, GB |
Ασθενής μαγνητική πλάκα 316 από ανοξείδωτο χάλυβα 3 χιλιοστά 4 χιλιοστά 6 χιλιοστά θερμής έλασης μέτρια
| Βαθμός: | 316 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
| Πρότυπο: | JIS, AISI, ASTM, GB |
Silk Υψηλής αντοχής 316 Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα Αντοχή στη διάβρωση 4mm
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
|---|---|
| Πρότυπο: | JIS,AiSi,ASTM,GB,DIN,EN |
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
304 SS Διακοσμητικά Φύλλα ASTM 10mm Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα
| Μάρκα: | Silk |
|---|---|
| Βαθμός: | 300 σειρές |
| Πρότυπα: | ΜΒ |
0.3mm-120mm Χοντρή 201 πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 1000mm-6000mm Για την κατασκευή δεξαμενών
| Τύπος: | ΑΣTM, AISI, DIN, EN, GB, JIS, κλπ. |
|---|---|
| Πακέτο: | Τυποποιημένη πλόιμη συσκευασία εξαγωγής, ή όπως απαιτείται. |
| Δάχος: | 0.3mm-120mm ή προσαρμοσμένο |
Silk 300 σειρά AISI 304 φύλλο 0.156mm σπειρών ανοξείδωτου πάχος
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Πάχος: | 0.156mm |
| Πλάτος: | 242000mm |
BA 304 πιάτο 2000mm JIS ανοξείδωτου 316L πλάτος
| Πλάτος: | 100 χιλ. - 2000 χιλ. |
|---|---|
| Μήκος: | 1500 χιλ. - 6000 χιλ. |
| Thinckness: | 1 χιλ. - 10 χιλ. |
πιάτο 304 8k ανοξείδωτου 316 10Mm που προσαρμόζεται
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
|---|---|
| Πλάτος: | 1001500mm |
| Πάχος: | 0,1mm-200mm |
Πιάτα φύλλων ανοξείδωτου BA 304 κραμάτων 5mm 10mm 240 304 316l για το εμπορευματοκιβώτιο
| Πάχος: | 0,3mm-100mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 300mm2000mm |
| Ανοχή: | ±1% |
Άμεσο ποιοτικό ανοξείδωτο εργοστασίων κρύο και καυτό - κυλημένο πιάτο 201 χάλυβα 304 πιάτο ανοξείδωτου 316L 310
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Ανοχή: | ±1% |
| Πάχος: | 0.13mm |

