Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel plate ] αγώνας 268 προϊόντα.
Νικέλιο 410 καυτό - κυλημένες σπείρες 201 304 ανοξείδωτου 20mm
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Τύπος: | Σπείρα χάλυβα, |
| Μήκος: | 100-12000 χιλ. ή ως απαίτηση |
Φωτεινή επιφάνεια από ανοξείδωτο χάλυβα χωρίς ραφή στρογγυλό σωλήνα υγιεινής 30mm 304 Ανθεκτικό στη διάβρωση
| Πρότυπο: | AISI |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
| Τύπος: | Χωρίς ραφή/Συγκολλημένο |
ASME 304 ανοξείδωτο 316 γύρω από το φραγμό καυτό - κυλημένα 6mm300mm OD
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |
| Διάμετρος: | 6mm300mm |
Τετράγωνος σωλήνας χωρίς ραφή 304 από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης πάχους 1-6 mm για βιομηχανική χρήση
| Υλικό: | 304/304L |
|---|---|
| Πρότυπο: | AISI, ASTM, GB |
| Ανοχή: | ±1% |
Silk 0.33mm cold-rolled το φύλλο ανοξείδωτου 304 στη σπείρα/το πιάτο ASTM
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πάχος: | 0.3~3mm |
| Πλάτος: | 500~2100 |
2B τελειώστε το φύλλο 202 430 μέταλλο 10mm πιάτων ανοξείδωτου 201 για την κατασκευή
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος: | 0.25mm180mm |
309S 430 πιάτο 1250mm ανοξείδωτου 201 ένωση καυτή - κυλημένος
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |
|---|---|
| Πλάτος: | 6001250mm |
| Πάχος: | 0.1-20 χιλ. ή ως απαίτηση |
Διακόσμηση Κτιρίου από ανοξείδωτο ατσάλι χωρίς ραφή σωλήνα με φωτεινό πάχος 0,1-100 mm 304
| Βαθμός: | 304/304L |
|---|---|
| Πρότυπο: | GB/JIS |
| Πάχος: | 0.150mm |
Φωτεινός σωλήνας χωρίς ραφή από ανοξείδωτο χάλυβα ποιότητας τροφίμων, πάχους 1-100mm 304/304L
| Μάρκα: | Silk |
|---|---|
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
| Πρότυπο: | GB/ASTM |
Πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα θερμής έλασης 316 Λεία επιφάνεια αντίσταση στη διάβρωση 0,3 mm
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Jiangsu, Κίνα |
| Μάρκα: | Silk |

