Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ 304 stainless steel plate ] αγώνας 268 προϊόντα.
Εξοπλισμός πλάκας λείας επιφάνειας 3 χιλιοστών θερμής έλασης 316 από ανοξείδωτο χάλυβα
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Κίνα |
| Μάρκα: | Silk |
ASTM AISI πιάτο ανοξείδωτου 409L 410 420 430 440C 400 σειρές
| Βαθμός: | 400 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |
| Width: | 1m,1.22m,1.5m,1.8m,2m,2.5m,or as required |
Πυρίμαχο φύλλο ASTM A240 316L 150mm πιάτων ανοξείδωτου 201
| όνομα: | 4x8 μέταλλο φύλλων |
|---|---|
| Βαθμός: | 200 σειρές |
| Πάχος: | 0.1mm150mm, ή σύμφωνα με το αίτημα των πελατών. |
Διακοσμητικό πιάτο ανοξείδωτου 201 που ενώνει στενά 316 316l 430 συνήθεια 0.8mm πυκνά
| Πάχος: | 0.3mm4mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 600mm-2000mm |
| Μήκος: | Σαν απαίτηση πελατών |
Το BA 2B τελειώνει το πιάτο ανοξείδωτου 201 πάχος 0,5 χιλ. 0.8mm 1,0 1.2mm
| Πάχος: | 0.3mm100mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 300mm2000mm |
| Ανοχή: | ±1% |
Το DIN 316 πιάτο 2B ανοξείδωτου τελειώνει το φύλλο 430 SS για την οικοδόμηση
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | Όπως απαιτείται |
| Πλάτος: | 10001250mm |
Engineering 316 πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα υψηλής αντοχής αντίσταση στη διάβρωση 40 mm
| Βαθμός χάλυβα: | 316 λίτρα, 316 |
|---|---|
| Μάρκα: | Silk |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή |
904L 2205 πιάτο 100mm ανοξείδωτου 2507 201 cold-rolled και καθρέφτης
| Πάχος: | 0,3mm-100mm |
|---|---|
| Πλάτος: | 300mm2000mm |
| Ανοχή: | ±1% |
ISO 316L 316 πιάτο 5mm πυκνά 8mm πυκνά 10mm ανοξείδωτου παχύ
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 12202500mm |
| Πάχος: | 3-20 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
Καυτός - κυλημένο πιάτο 1mm 2mm 3mm ανοξείδωτου 201 υψηλής αντοχής
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα: | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Μήκος: | 16m ή όπως απαιτείται |

