Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ welded stainless steel pipe ] αγώνας 198 προϊόντα.
ο φραγμός 304 ανοξείδωτου 50mm 201 2B τελειώνει για τη βιομηχανία
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μορφή: | Κύκλος |
| Εξωτερική διάμετρος: | 20mm400mm |
Λουρίδα 0.1mm300mm πάχος ISO μετάλλων ανοξείδωτου PVD
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 3mm2000mm |
| Μήκος: | όπως απαιτείται |
Cold-rolled σπείρα 0.13mm ανοξείδωτου 200 σειρών ASTM ρόλος μετάλλων φύλλων
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Πάχος: | 0.13mm |
| Μήκος: | σαν απαιτήσεις του πελάτη. |
0.222.98mm απόθεμα 2B σπειρών ανοξείδωτου 304 316 201 τελειώνουν
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 1254mm Max |
| Μήκος: | σαν απαιτήσεις του πελάτη. |
Cold-rolled BA σπείρα 304 ανοξείδωτου λαμπρή επιφάνεια για τη διακόσμηση
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 10002000mm |
| Πάχος: | 0.1-3 χιλ. ή ως απαίτηση |
Το cold-rolled BA 8K σπειρών 2B No.1 ανοξείδωτου βαθμού τροφίμων Silk τελειώνει
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | Σαν την απαίτησή σας |
| Πλάτος: | 10mm2000mm ή όπως απαιτείται |
Πηνίο ψυχρής έλασης AISI από ανοξείδωτο χάλυβα 10mm-600mm 201 Πωλείται σε χαμηλές τιμές
| Βαθμός: | Σειρά 300 |
|---|---|
| Μήκος: | σαν απαιτήσεις του πελάτη. |
| Πλάτος: | 10mm600mm |
Silk 101500mm σπείρα 201 φύλλων ανοξείδωτου σπείρα φύλλων υλικού κατασκευής σκεπής
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 101500mm |
| Πάχος: | 3-20 χιλ. ή προσαρμοσμένος |
SS304 201 καυτό - κυλημένα σπείρα και φύλλο 3mm20mm ανοξείδωτου πάχος
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 100mm2500mm ή ως αίτημα |
| Μήκος: | σαν απαιτήσεις του πελάτη. |
Σπείρα 6mm ανοξείδωτου BA Posco 1mm παχιά διατρυπημένη σπείρα μετάλλων
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 50mm2500mm ή ως αίτημα του πελάτη |
| Μήκος: | Σαν απαίτηση του πελάτη |

