Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ welded stainless steel pipe ] αγώνας 198 προϊόντα.
πιάτο 0.25mm3.0mm ανοξείδωτου 201 304 φύλλο SS316
| Βαθμός: | 201 301 304 316 316l 310S 321 |
|---|---|
| Μήκος: | 3/6/9/12 ή προσαρμοσμένος |
| πλάτος: | προσαρμοσμένος |
πιάτο 304 ανοξείδωτου 4mm 6mm 8mm 10mm παχύ πιάτο 316 SS310
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | 2000mm, 2438mm, 3000mm, 6000mm ή όπως απαιτείται |
| Πλάτος: | 10002000mm |
SUS316l η σπείρα cold-rolled το φύλλο σπειρών ανοξείδωτου 201
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | πελάτη που απαιτείται σαν |
| Πλάτος: | 3mm2500mm ή όπως απαιτείται |
Cold-rolled AISI Hairline BA σπειρών 2B 316L SS τελειώνει τη σπείρα ανοξείδωτου
| Βαθμός: | 316 |
|---|---|
| Πλάτος: | 3mm2500mm ή όπως απαιτείται |
| Πάχος: | 0.03mm3mm ή όπως απαιτείται |
απόθεμα NO.1 NO.3 NO.4 σπειρών ανοξείδωτου 304 1.0mm παχύ μισό σκληρά
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | σαν απαιτήσεις του πελάτη. |
| Πλάτος: | 3mm2000mm ή όπως απαιτείται |
201 cold-rolled 8K ρόλος σπειρών ανοξείδωτου για την περιφράζοντας επιτροπή διακοσμήσεων
| Βαθμός: | 200 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | σαν απαιτήσεις του πελάτη. |
| Πλάτος: | 1219mm, 1500mm ή προσαρμοσμένος |
φύλλο σπειρών ανοξείδωτου 304l 304 το cold-rolled στον καθρέφτη αποθεμάτων τελειώνει
| Βαθμός: | 304 |
|---|---|
| Μήκος: | 2000mm, 2440mm, 3000mm, 5800mm, 6000mm ή αίτημα πελατών |
| Πλάτος: | αίτημα 1000mm, 1219mm, 1500mm ή πελατών |
2B τελειώστε καυτό - κυλημένη σπείρα 321 ανοξείδωτου πάχος 304L 13mm
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Μήκος: | 100mm12000mm (όλα τα μεγέθη μπορούν να είναι) |
| Πλάτος: | 1002000mm |
Silk 10mm καυτό - κυλημένος ρόλος 201 σπειρών ανοξείδωτου πάχος 304 316mm
| Βαθμός: | 200/300series |
|---|---|
| Πλάτος: | 100mm~2000mm |
| Μήκος: | Απαίτηση πελάτη |
430 316 304 καυτά - το κυλημένο ανοξείδωτο γυαλισμένο σπείρα 2B τελειώνει
| Βαθμός: | 300 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος: | 10002000mm ή προσαρμοσμένος |
| Πάχος: | 0.250mm |

