Όλα τα Προϊόντα
-
304 πιάτο ανοξείδωτου
-
Πιάτο ανοξείδωτου 316
-
201 πιάτο ανοξείδωτου
-
Καυτός - κυλημένη σπείρα ανοξείδωτου
-
Ελασματοποιημένη εν ψυχρώ σπείρα ανοξείδωτου
-
ενωμένος στενά σωλήνας χάλυβα
-
Χωρίς συγκόλληση σωλήνας ανοξείδωτου
-
Ανοξείδωτο γύρω από το φραγμό
-
Λουρίδα μετάλλων ανοξείδωτου
-
Αλουμίνιο γύρω από το φραγμό
-
Πλίνθωμα μετάλλων αργιλίου
-
Φύλλο πιάτων αλουμινίου
-
Soe MinΗ πλάκα από ανοξείδωτο χάλυβα 304 που αγοράσατε από την εταιρεία σας έχει περάσει από διάφορες δοκιμές φυσικών και χημικών ιδιοτήτων των τελικών πελατών μας και ανταποκρίνεται πλήρως στις απαιτήσεις μας. Πιστεύουμε ότι θα συνεργαστούμε ξανά σύντομα.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Felicia Zhou
whatsapp :
+8617873657316
λέξεις-κλειδιά [ platte des edelstahl 304 ] αγώνας 0 προϊόντα.
Συγνώμη!
η αναζήτησή σας "platte des edelstahl 304" δεν ταιριάζουν προϊόντα.
μπορείτε Ζητήστε ένα απόσπασμα για να μας επιτρέψετε να ταιριάξουμε προϊόντα για εσάς.
Related Products
Ελαστικό ASTM 304 πιάτο 2B ανοξείδωτου τελειώνει το φύλλο για την κατασκευή
| Βαθμός | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Ανοχή | ±1% |
| Πλάτος | 10002000mm |
μέταλλο φύλλων ανοξείδωτου 201 304 5mm επιφάνεια NO.1 NO.2 NO.3 NO.4
| Βαθμός | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος | 0.25mm180mm |
| Πλάτος | 100mm2500mm ή ως αίτημα |
απόθεμα NO.1 NO.3 NO.4 σπειρών ανοξείδωτου 304 1.0mm παχύ μισό σκληρά
| Βαθμός | 300 σειρές |
|---|---|
| Μήκος | σαν απαιτήσεις του πελάτη. |
| Πλάτος | 3mm2000mm ή όπως απαιτείται |
| Πάχος | 0.1mm3mm ή όπως απαιτείται |
Silk 201 σπείρα 2B ανοξείδωτου 304 410 430 904l τελειώνει τη σπείρα SS304
| Βαθμός | 200/300/400 σειρά |
|---|---|
| Πάχος | 0.33.0mm ή όπως απαιτείται |
| Πλάτος | 3mm2000mm ή όπως απαιτείται |
| Ανοχή | ±1% |
Μέταλλο 201 πιάτο 0.3mm BA 316 316L 321 430 φύλλων SS ανοξείδωτου 1mm SUS AISI 2B
| Βαθμός | 200 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος | 0.25mm180mm |
| Πλάτος | 100mm2500mm ή ως αίτημα |
Καυτός - κυλημένο πιάτο 430 410 202 304 λουρίδων σπειρών ανοξείδωτου 201 180mm
| Βαθμός | 200 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος | 0.25mm180mm |
| Πλάτος | 100mm2500mm ή ως αίτημα |
2B τελειώστε το φύλλο 202 430 μέταλλο 10mm πιάτων ανοξείδωτου 201 για την κατασκευή
| Βαθμός | 300 σειρές |
|---|---|
| Πρότυπα | ASTM, JIS, ΜΒ, DIN, ΤΟ EN |
| Πάχος | 0.25mm180mm |
| Πλάτος | 100mm2500mm ή ως αίτημα |
Cold-rolled BA σπείρα 304 ανοξείδωτου λαμπρή επιφάνεια για τη διακόσμηση
| Βαθμός | 300 σειρές |
|---|---|
| Πλάτος | 10002000mm |
| Πάχος | 0.1-3 χιλ. ή ως απαίτηση |
| Μήκος | σαν απαιτήσεις του πελάτη. |

